Parama

2 PROC. – DOVANA MAŽYLIAMS

Kiekvienas dirbantis žmogus kasmet „suruošia“ nieko nekainuojančią dovanėlę – 2 proc. pajamų mokesčio, bet būtų gaila, jei ji taip ir liktų nieko nepradžiuginusi…

 Ar Jums patiktų, jei vienu metu Jums nusišypsotų 40 vaikų?

Keturiasdešimt – tiek vaikučių nuo pirmųjų dienų iki penkerių metų auga Šiaulių miesto savivaldybės sutrikusio vystymosi kūdikių namuose. Visiems jiems reikia augti, mokytis pasitikėti savimi bei kitais. Norime auginti smalsius, gudrius, paprastais dalykais mokančius džiaugtis mažylius, bet, kaip ir kiekvienuose namuose, reikia jaukumo, supratimo, ramybės, šilumos.

 Visose šeimose gerovė prasideda nuo paprasčiausių dalykų, tačiau šiuose namuose būtent jų ir trūksta. Mums stinga finansavimo kasdieninėms reikmėms... Todėl Jūsų pagalba mums ypač svarbi!

Dėkojame visiems pernai dovanojusiems mūsų vaikams savo 2 proc. pajamų mokesčio.

Visus Jūsų skirtus pinigus naudojame spręsdami įvairias problemas  – įsigijome sauskelnių ir kitų higienos reikmenų mažyliams, mokėjome už patikimiausią higienos priemonę – vandenuką bei pirkome priemones vaikučiams lavinti.

Iš anksto dėkojame už Jūsų 2 proc. dovanėlę,  kai ką paruošėme ir Jums , - keturiasdešimt besišypsančių vaikų iš Šiaulių miesto savivaldybės sutrikusio vystymosi kūdikių namų!

 

Prašymą pervesti 2 proc. pajamų mokesčio galite rasti – Valstybinės mokesčių inspekcijos tinklalapyje: 

https://www.vmi.lt/cms/aprasymas/-/asset_publisher/xF4OPfY3oj9A/content/prasymu-pervesti-pajamu-mokescio-dali-vienetams-turintiems-teise-gauti-parama-ir-arba-politinems-partijoms-priemimas

Tūkstančiais žodžių nenuveiksi tiek , kiek vienu geru darbu. (H. Ibsenas)Mūsų duomenys
  • Įstaigos kodas: 190522935
  • Pavadinimas: Šiaulių miesto savivaldybės sutrikusio vystymosi kūdikių namai
  • Buveinės adresas: Vilniaus g. 303, LT-76328 Šiauliai
  • Atsiskaitomoji sąskaita: LT77 7300 0100 0241 0187
  • AB bankas SWEDBANK
  • Banko kodas: 73000

Atnaujinta: 2019-02-26 10:11