Fizinė medicina ir reabilitacija

Fizinės medicinos ir reabilitacijos slaugytoja savo darbe taiko:

HIDROTERAPIJĄ, suteikiančią vaikams ne tik malonumo, bet ir padedančią jiems atsipalaiduoti, nusiraminti, mažinančią dirglumą, nervingumą. Oro burbuliukai aktyvina vaikų medžiagų apykaitą, gerina kraujotaką. Kad procedūra taptų dar patrauklesne, naudojamos įvairios druskos ir ekstraktai.

ŠILUMOS IR ŠALČIO TERAPIJĄ sėkmingai naudojame vaikams, turintiems cerebrinį paralyžių (esant raumenų spazmams, sutrikus termo reguliacijai).

AEROZOLIŲ TERAPIJĄ, kuria palengviname vaikų savijautą ir padedame jiems greičiau pasveikti sergant kvėpavimo takų ligomis. Taikant šią terapiją mažiname uždegimą, drėkiname kvėpavimo takus.

DEGUONIES KOKTEILIS – viena mėgstamiausių vaikų procedūrų, kadangi tai ne tik gydymas, siekiant normalizuoti virškinimo trakto veiklą, stiprinti imunitetą, gerinti nuotaiką bei miego kokybę, bet ir savotiškas žaidimas, leidžiantis vaikams patirti vis naujus skonius, ragauti, pažinti ir atskirti įvairias gydomąsias žoleles, sulčių rūšis.

FOTOTERAPIJĄ, kurios metu vaikai mėgaujasi skleidžiama spalvų šviesa, maloniu įbrėžimų, sumušimų gydymu, skausmo malšinimu. Šviesos terapija taip pat padeda esant iššutimams, bėrimams, yra efektyvi priemonė gydant slogą, bronchitą.

Atnaujinta: 2019-03-07 11:07